VIP Turizm
Bloon

SİZİ, 'YAKIN UZAY' OLARAK ADLANDIRDIĞIMIZ, ATMOSFERİN İNCE VE PARLAK MAVİ GÖRÜNDÜĞÜ SINIRA; EN GÜVENLİ ŞEKLİYLE GÖTÜRÜP, BİRLİKTE BİR MUCİZEYE TANIKLIK EDİYORUZ.


Bloon’da, Dünya ile bir olmanın yeni bir yolunu bulacak ve bunun tadını çıkaracaksınız. Şimdi hayatınızdaki en zarif ve keyifli seyahati hayal edin. Ozon tabakasından geçip, atmosferle uzayla arasındaki sınıra kadar uçtuğunuzu; mavi evrenin büyüklüğüne tanık olduğunuzu düşleyin. Dünya ve evrenin buluştuğu noktada, Güneş’in ve yıldızların gece ve gündüz parladığını hayal edin. Şimdi de hayal etmeye bir son verin. Çünkü bu hayaller gerçekleşiyor ve sizi düşlediğiniz yere götürüyoruz. Bloon ile dünyayı keşfetmeye hazır mısınız?
BLOON UÇUŞ AŞAMALARI

Bloon deneyimi, keyifli, samimi bir ortamda yapılan dört saatlik bir geziyi kapsar. Gezegenin muhteşem manzarasının keyfini çıkarmak ve yeryüzü hakkında benzersiz bir yoldan, yeni şeyler öğrenmek için 36 kilometre yüksekliğe uçuyoruz.
ANİMASYONUN AŞAMALARI

FOTOĞRAF GALERİSİ

Fotğraflar:

Stratosferden Dünya   Cennete Bir Bakış   Araç Test Uçuşu

Fotğraflar:

Üst Pencere   Kalkış   İçer Kısım 1   İçer Kısım 2   Yolculuk   Parafoil   İniş

Bloon Deneyimi:

Cennete Bir Bakış   Araç Test Uçuşu   Görüntüler   Üst Pencere   Kalkış   İçer Kısım 1   İçer Kısım 2   Yolculuk   Parafoil   Parafoil   Parafoil   Parafoil   Parafoil   Parafoil   Parafoil

BLOON VİDEOLARI

Copyright ©  | VIP TURIZM - Tüm Hakları Saklıdır