VIP Turizm
Bloon
BAŞVURU VE REZERVASYON ......................................................

UÇUŞ PROGRAMLAR
VIP Space Travel adrenalin ve uzay tutkunu misafirlerine iki farklı uçuş programı sunmaktadır: Gelecek ve Kurucu Astronot Programları.

Kurucu Astronot Programı
Programlardan ilki “Münhasır Kurucu Programı”dır. Bu programa sadece 100 müşteri sahip olacaktır. Bu şanslı kişiler SXC ile ilk uzay uçuşlarına katılacak isimler arasında yer alacak uzay tutkunlarından oluşacak.

 

Şimdiye kadar SXC Uçuş Programı’na tanınmış isimler dahil olmak üzere, dünyadan yüzlerce isim kayıt yaptırmış bulunuyor. Ancak uzay seyahatlerini merakla bekleyen VIP Space Travel müşterilerinin 100 ayrıcalıklı üyeden biri olması ve ilk SXC astronotlarından biri olarak uzay uçuşu deneyimi yaşaması hala mümkün. Macera tutkunları Kurucu Astronot Programı’na katılarak, tamamlayıcı eğitim programına katılarak ve Curaçao’da 3 gece lüks bir konaklamanın keyfine varırken, ayrıcalıklı ekstraların tadını çıkaracaklar.

 

İlk 100 yerin dolması ile birlikte SXC büyük bir çekiliş gerçekleştireceği muhteşem bir etkinlik organize edecek ve ilk şanslı isim de bu organizasyonda belirlenecek. Bu programa kaydolmanın ön koşulu olarak ise, sözleşme imzalanmasından itibaren 7 gün içerisinde 100.000 ABD Doları (yani 75.000 EURO) tutarında ödeme yapılması gerekmektedir.

 

Gelecek Astronot Programı
SXC’nin ikinci programı ise “Gelecek Astronot Programı” adını taşıyor. Tüm kurucu astronotlar uzaya gittikten sonra onları diğer astronotlar takip edecek.  Sözleşme imzaladıktan sonra misafirlerimize bir uçuş numarası tahsis edilecek. Bu program da diğer program gibi lüks bir otelde 3 gece konaklama imkanı sunmaktadır. Bu programa kaydolmanın bir ön koşulu olarak 50.000 ABD Doları tutarında bir direkt ödeme yapılması gerekmektedir. Geriye kalan 50.000 ABD Doları ise  2014 veya 2015’de yapılacak gerçek uçuştan birkaç ay önce ödenebilecektir.

 

Başvuru İçin : VIP Space Travel
VIP Space Travel ile bu eşi benzeri görülmemiş yolculuğa katılmak için, direkt olarak space@vip.com.tr adresine mail atabilir ve 444 7 847 numaralı telefondan VIP Turizm Space Travel yetkilisi ile irtibata geçebilirsiniz.

REZERVASYON FORMU
Evet, Rezervasyon hakkında daha fazla bilgi istiyorum
terms and conditions.
Adı*
Soyadı*
E-mail Adresi*
E-mail Adres Doğrulaması*
 

MultimedyaFotoğraflar


Videolar

HaberlerHaberler


Basın


Copyright ©  | VIP TURIZM - Tüm Hakları Saklıdır