VIP Turizm
Bloon
HABERLER .................................................................................................................................................................................

İlk Türk Seyyah


Ahu UysalUzaya roketle çıkacak ilk Türk seyyah Les Ottomans Hotel’in sahibi, Galatasaray Kulübü'nün Başkanı Ünal Aysal'ın eski eşi Aysu Aysal oldu. Çırağan Kempinski Oteli’nde yapılan basın toplantısında Vip Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ceylan Pirinçcioğlu ilk uzay yolcusunun ilk 100 içinde yer alarak uzaya gideceğini söyledi. Kendisini “gezgin” olarak tanıtan Ahu Aysal “Hayalimdeki uzaya gitmenin heyecanını yaşıyorum. Orada kalabilirim bile... Kendimi ‘dünyalı” olarak düşünüyordum, şimdi ‘uzaylı’ olarak düşüneceğim. Torunum uzaya anneannesi giden ilk Türk çocuğu olacak. İmkanı alan herkes uzay yolculuğunu denemelidir” dedi. ilk 100 uzay yolcusu arasında yerini alacak.
İkinci Türk Seyyah

Uzaya roketle çıkacak ikici Türk seyyah Fenerbahçe'nin sevilen başkanlarından ve futbol camiasının renkli yüzü ünlü işadamı Ali Şen oldu. Türk turizm sektöründe ilklerin öncüsü olan VIP Turizm, yeni açtığı Trump Towers Merkez Satış Ofisi'nde yaptığı toplantıda uzay yolculuğuna çıkacak yeni ismi açıkladı. Düzenlenen imza törenine katılan Ali Şen, ilk 100 uzay yolcusu arasında yerini alacak.Uzay Programlarına Devam

VIP Turizm’den Adrenalin Yüklü Bir Program : X-Cor Lynx Uzay Roketi

 

Türk turizm sektöründe 1968 yılından bu yana ilklerin öncüsü olan VIP Turizm, VIP Luxury markası altında hizmet veren Unique Travel Experience tatil programları çerçevesinde, seyahat tutkunlarının karşısına Turizm’den adrenalin yüklü bir program ile çıkıyor.

 

SCX şirketinin, Uzay’ın kapılarını herkese açan X-Cor Lynx Uzay Roketi’nin Türkiye temsilciliğini üstlenen VIP, Uzay tutkunlarını dakikada 1 km hızla, 100 Km yükseğe çıkarıyor. X-Cor Lynx Uzay Roketi adı verilen özel araçla Uzay’a 1 saatlik bir yolculuğa çıkacak olan konuklar bir mucizeye tanıklık edecekler.

2014 yılında ilk uçuşunu gerçekleştirilecek The X-Cor Lynx sizi uzayın derinliklerine götürecek ve adrenalin dolu bir seyahat yaşatacak. 100 km yukarda, sonsuz evrenin muhteşemliği ve heyecan dolu bir seyahatin “ilk”lerinden biri olmak ve hayatınızda bir kez olsun astronot olmanın deneyimini yaşamak sizin elinizde.

 

Kurulduğumuz 1968 yılından bu yana, sektörümüzde ilklerin öncüsü olan VIP Turizm ve SCX Space Editon Company  5 Nisan 2012 Perşembe günü, yer çekimine meydan okuyan The X-Cor Lynx tasarımcıları ile buluşuyor. O büyük evrenin muhteşemliğini, heyecan içinde seyretmeniz için tasarlanan ‘The X-Cor Lynx’un heyecan verici yolculuğunun yaratıcılarının katılımı ile Çırağan Otel Kempinski’de saat 10.30’da gerçekleşecek basın toplantısında buluşmak üzere.
MultimedyaFotoğraflar


Videolar

HaberlerHaberler


Basın


Copyright ©  | VIP TURIZM - Tüm Hakları Saklıdır